| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.02.2017

Екс хајдуковецот Вуковиќ го засилува Работнички?


Како што неофицијално дознаваме постои можност Иван Вуковиќ, напаѓачот од Црна Гора да дојде во Градски парк


Работнички посакува напаѓач и постои можност да дојде до него, и тоа до екстра квалитен напаѓач. Имено како што дознаваме Иван Вуковиќ би можел да дојде во Градски парк. Станува збор за искусен шпиц кој во својата кариера има играно за Будуќност, Хајдук, потоа во Ј. Кореја. Макаби, ОФК Београд и др.Датум: 10.02.2017, 11:30
Статијата е прочитана 2001 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense