| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.08.2017

„Македонски спорт“ утре на ждрепката во Монако

Утре во 13 часот Вардар ќе ги дознае ривалите во групната фаза од ЛЕ

Утре во 13 часот во Монако, ќе се одржи ждрепката за груоната фаза од ЛЕ. Секако дека и „Македонски спорт“ ќе биде на лице место да известува со кого тоа Вардар ќе игра оваа есен елитни европски натпревари.


 Датум: 24.08.2017, 22:09
Статијата е прочитана 622 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense