| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.07.2017

(ФОТО) Пријателско дружење меѓу Работнички и Динамо

Директорот на „романтичарите“ Иван Поповски и генералниот секретар Ненад Монев, синоќа беа на заедничка вечера со раководството на Динамо Минск, на која во приијатна атмосфера беа разменети драгоцени искуства. Инаку возвратниот дуел од 2.квалификациско коло се игра денеска во Минск, со почеток во 17 часот
Датум: 20.07.2017, 13:39
Статијата е прочитана 323 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense