| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.01.2017

Аврамовски стрела и асистира за Олимпија

Даниел Авеамовски стартуваше одлично во љубљанска Олимпија

Денеска на мечот против нисколигашот Доб постигна гол и два пати асистираше. Офанзивецот стрела втор меч по ред откако погоди и против Загреб на првиот натпревар за својот нов клуб каде што замина зимава.Датум: 21.01.2017, 20:33
Статијата е прочитана 1763 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense