| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.03.2017

(ФОТО) Наџи и пелистерци ја подготвија победничката тактика

На неколку часа пред дербито во Охрид, тренерот на „зелените“ Наџи Шенсои на последниот состанок им објасни на своите играчи како да го победат Работнички


Фудбалерите и стручниот штаб на Пелистер уште од вчера се во Охрид, во хотелот „Тино“. Таму во мир се подготвуваа за денешното дерби со Работнички. Утринава, на неколку часови пред дербито, тренот Наџи Шенсои им ја објасни победничката тактика на своите играчи.
Датум: 12.03.2017, 13:13
Статијата е прочитана 1310 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense