ЛИОН ЗА ШОК НА „ЕТИХАД“, ЈУНАЈТЕД ГО СЛАВИ ПОЛ ПОГБА (0-3)

Пјаниќ ги брише солзите на Роналдо, кралска вечер на „Бернабеу“! (ФОТО+ВИДЕО)

Што се случува со Сити, Јуве и без Роналдо...

Завршија првите 45. минути на шест натпревари вечерва во првото коло...

НЕВЕРОЈАТНО: Директен црвен картон за...

Ова дефинитивно никој не го очекуваше, уште во првиот меч на Јувентус...

Сергеј Горбок е успешно опериран

Сергеј Горбок денеска во Загреб беше успешно опериран. Рускиот...

Други спортови

Повикаа полиција за заборавена торба... а најдоа труп на...

Повикаа полиција за заборавена торба... а најдоа труп на шампионка