| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.09.2017

Билетите за Италија - Македонија од 10 до 50 евра

*Натпреварот се игра во Торино на 6 октомври со почеток од 20:45 часот

Фудбалската Федерација на Италија ги објави цените на билетите за претстојниот квалификациски меч од „Г“ групата за СП 2018 во Русија, меѓу домашната селекција и Македонија. Најефтините чинат 10 евра, додека најскапите 50 евра, што и не е така многу ако се знае дека натпреварот се игра во Торино на 6 октомври со почеток во 20:45 часот.Датум: 27.09.2017, 12:06
Статијата е прочитана 298 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense