| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.05.2017

Мрме и момците го одработија првиот тренинг (ФОТО)

Попладнево на теренот на ФФМ, нашите најдобри фудбалери го одработија првиот тренинг во пресрет на мечевите со Турција и ШпанијаДатум: 30.05.2017, 19:41
Статијата е прочитана 3160 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense