| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.01.2017

„Кикбоксерите“ од Градски парк (ФОТО-ГАЛЕРИЈА)

Фудбалерите на Работнички една група, попладнево тренираа Кикбокс, а втората пак беше на Кросфит

Виктор Треневски воведува новитети во зимските подготовки во Работнички. Неговите фудбалери попладнево работеа во две групи. Првата беше на Кикбокс во клубот Гладијатор и тоа под водство на тренерот на нашата репрезентација во овој спорт Драган Атанасовски. Додека втората група на „романтичари“ беше на Кросфит.
Датум: 17.01.2017, 17:42
Статијата е прочитана 2024 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense