| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.06.2017

Автобусот на Македонија во Полска (ФОТО)

Ова е брендираниот автобус на нашите херои со кои ќе се возат на ЕВРО во Полска. Посакуваме овој автобус да им донесе среќа на нашите надежи

 Датум: 13.06.2017, 19:13
Статијата е прочитана 8929 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense