| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.08.2017

Вардар би можел со Арсенал, Милан, Зенит, Лацио...

Познати се противниците на Вардар во Групната фаза од Лигата на Европа

Атрактивни, силни и големи клубови се дел од можните ривали на Вардар во групната фаза од Лигата на Европа. Утре во Монако во 13 часот, нашиот тим би можел за ривали да добие и екипи како Милан, Арсенал, Зенит, Лацио, Лион, Виљареал, Атлетик Билбао, Лацио, Ц. Звезда, Партизан и други.

 Датум: 24.08.2017, 23:25
Статијата е прочитана 1571 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense