| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.08.2017

Јакимовски, Ецкоски, Ѓорѓевски... паднаа на физичкиот тест

Вкупно деветтмина судии од главната листа не го положија тестот па така ќе паузираат два месеци

Дејан Јакимовски, Марјан Ецкоски, Далибор Ѓорѓевски, Боби Величков и уште петтмина судии од главната листа не го минаа физичкиот тест па така нема да можат да судат во следните два месеци во Првата лига.Датум: 11.08.2017, 13:26
Статијата е прочитана 5793 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense