| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.01.2017

(ВИДЕО) „Грозниот“ Работнички го победи и Терек

Со головите на Ивановски и Кудијан, „романтичарите“ славеа над Терек Грозни со 2:0


Работнички гази во Анталија. По Дњипро, четата на стратегот Виктор Треневски денеска го победи и силниот руски тим Терек Грозни со 2:0. Стрелци на головите за нашиот тим беа Ивановски во 2. и Кудијан во 87. минута.
Во продолжение можете да ги видете головите на РаботничкиДатум: 31.01.2017, 18:31
Статијата е прочитана 3300 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense