| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

19.06.2017

Пелистерци релаксирано откако го добија Лех Познањ (ФОТО)

Иако за ривал добија силен тим, битолчани сосема мирно ја примија веста од Нион. Следуваше и „брчкање“ во базенот во хотелот во Банско
Датум: 19.06.2017, 19:34
Статијата е прочитана 5420 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.10.2017
21.10.2017
21.10.2017
21.10.2017
21.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense