| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.01.2018

(ФОТО) Работнички и Силекс полетаа за Анталија

Ривалите за висок пласман во пролетниот дел, предмалку со ист авион заминаа во Анталија, каде ќе ја одработат најважната фаза од зимските подготовки. Тренерите на двата тима Станковски и Тасевски, заедно со своите соработници, но и дел од играчите имаа што да си кажат на скопскиот аеродром пред полетувањетоДатум: 22.01.2018, 10:37
Статијата е прочитана 694 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense