| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.06.2017

Не е страшно, пораз што не боли (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Момци главата горе. Дали ќе загубиш со 0:1 или со 0:5 исто е. Добрата игра на дебито на едно големо натпреварување треба да биде показател, дека и покрај убедливиот пораз од Шпанија, вие имате квалитет и сила да не израдувате на наредните мечеви

Инаку покрај големата поддршка од трибините од обичните фанови, роднини и пријатели на играчите, синоќа во ложата на стадионот во Гдиња беше и целото раководство на ФФМ на чело со Илчо Ѓорѓиоски, како и селекторот на нашата најдобра репрезентација Игор Ангеловски.

 Датум: 18.06.2017, 17:38
Статијата е прочитана 1375 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense