| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.05.2017

Илијоски ја „матираше“ Шкендија и прослави како Балотели (ВИДЕО)

Искусниот голгетер последен ја презеде одговорноста да го изведе пеналот за победа и тоа го стори на успешен начин. Му донесе титула на Пелистер, а погодокот го прослави во стилот на суперѕвездата Марио Балотели.



Датум: 17.05.2017, 20:17
Статијата е прочитана 4167 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense