| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.09.2017

Скопското дерби во Лисиче

Еуромилк ја пречекува Македонија ЃП во дуел меѓу некогашните прволигаши

Денеска се играат натпреварите од 4.коло во Втората Лига – Запад. Во скопската пресметка Еуромилк ги дочекува „лавовите“ во меч за ужување на стадионот во Лисиче. Оваа но и останатите средби од ова коло започнуваат во 15:30 часот.

ДВОЈКИ ЗА 4. КОЛО – ДЕНЕСКА (15:30 Ч)
ГОСТИВАР – ТЕТЕКС
ЛОКОМОТИВА – ЗАЈАЗИ
ЕУРОМИЛК – МАКЕДОНИЈА ЃП
НОВАЦИ – СТРУГА ТРИМ ЛУМ
ЛАБУНИШТА - ВЛАЗЕРИМИДатум: 23.09.2017, 14:19
Статијата е прочитана 362 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense