| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.09.2017

Попов и Ѓоргиев: Ти благодариме Николче

Поранешните македонски репрезентативци Роберт Попов и Драган Ѓоргиев денеска ке бидат дел од спектаклот наречен простален натпревар на Николче Новески во Мајнц

Како што е познато нашиот прославен фудбалски ас денеска го игра прошталниот натпревар за клубот во кој мина десетина години. Попов и Ѓоргиев не пропустија да бидат дел од спектаклот а своеврмено и самиот Ѓоргиев беше дел од овој клуб
Датум: 02.09.2017, 15:36
Статијата е прочитана 1907 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.10.2017
20.10.2017
20.10.2017
20.10.2017
20.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense