| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.08.2017

Ова би било супер: Арсенал, Лудогорец, Партизан, Вардар...

Денеска во Монако во 13 часот, вардарци ќе ги дознаат своите ривали во групата во ЛЕ


Ако веќе посакуваме кои можни ривали Вардар ќе ги добие во групата во ЛЕ, па нека бидат Арсенал, Лудогорец и Партизан. Има и други атрактивни екипи, и тоа какви, но и овие се супер. Инаку нашиот тим се наоѓа во четвртиот шешир и тоа поради својот рејтинг, така да сите три противници ќе бидат со далеку поголем коефициент.
Инаку денеска во Монако во 13 часот, „Македонски спорт“ ќе биде на лице место, Вардар ќе дознае во која група ќе биде и кои ривали ќе ги има за натпреварите 14.09., 28.09., 19.10., 02.11., 23.11., 07.12.Датум: 25.08.2017, 11:39
Статијата е прочитана 838 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense