| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.02.2018

Дрим тимот на Шкендија

Со ангажманот на Муслиу, есенскиот првак навистина има состав за респект

Шкендија навистина има дрим тим за наши услови. Со ангажманот на Висар Муслиу, стратегот на есенскиот првак Ќатип Османи има состав за респект. На секое место има по две екстра квалитетни имиња. Се разбира дека само капитенот Ферхан Буба Хасани е незаменлив. Сите останати си имаат конкуренција. „Македонски спорт“ си зема слобода да ги состави идеалните единаесетмина на Шкендија.Датум: 02.02.2018, 10:17
Статијата е прочитана 2573 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense