| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

15.08.2017

Шкендија тргна кон Милано (ФОТО-ГАЛЕРИЈА)

Тимот на Шкендија одлета за Милано, каде што во четврток ќе се судри со гигантот Милан во баражот за пласман во Лигата на Европа

 Датум: 15.08.2017, 12:24
Статијата е прочитана 6258 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense