| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.06.2017

Пелистер со „Самба“ на Лех (ФОТО)

Битолчани во четврток во Познањ ќе имаат тешка задача, Лех е силен тим. Но затоа Пелистер покрај Илијоски, во нападот ги има Лукас, Силва и Жаделсон

 Датум: 26.06.2017, 19:34
Статијата е прочитана 5986 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense