| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.07.2017

Шкупи се пофали со Таипи и Асани (ФОТО)

Шчиприм Таипи и Шпенд Асани во следните шест месеци, како позајмени играчи на Шкендија, ќе го носат дресот на Шкупи. Чаирчани денеска ги промовираа своите нови имиња

 Датум: 02.07.2017, 18:00
Статијата е прочитана 2765 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense