| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.02.2018

Одложен мечот меѓу Силекс и Пелистер

Поради влажниот терен во Кратово, денешниот дуел меѓу Силекс и Пелистер е одложен

И натаму нема прволигашки фудбал во Кратово оваа пролетна полусезона. По одложувањето на мечот од првото коло, денеска ново одложување. Имено поради снег и екстра влажниот терен официјалните лица на мечот решија да го одложат мечот меѓу Силекс и Пелистер.
Датум: 25.02.2018, 14:05
Статијата е прочитана 632 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense