| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.09.2017

За малку инцидент на Чаир

По завршувањето на мечот дојде до вербална расправија меѓу судијата Марјан Маркоски и дел од стручниот штаб на Шкупи

Малку недостигаше по мечот да дојде до инцидент на Чаир. Имено по завршувањето на натпреварот, во делот кај соблекувалните на стадионот во Чаир дојде до вербална расправија меѓу судијата Марјан Маркоски и дел од стручниот штаб на Шкупи, но по брзата и смирена реакција на полицијата и обезбедувањето не беше дозволено напнатотоста да прерасне во некаков посериозен инцидент.

 Датум: 10.09.2017, 19:44
Статијата е прочитана 5040 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense