| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.07.2017


(ФОТО) Вардар полета кон Малме

Утринава нашиот шампион отпатува за Шведска, каде во среда му гостува на Малме во рамките на првиот меч од 2.квалификациско коло во Лигата на Шампионите

 Датум: 10.07.2017, 10:18
Статијата е прочитана 1109 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense