| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.09.2017

Пандев е „домаќинот“ во Струмица (ФОТО)

Македонската фудбалска репрезентација се подготвува за утрешниот меч против Албанија во Струмица, но најде малку време за одмор

Фудбалерите се собраа во познатото кафуле „19-ка“ на капитенот Горан Пандев, кој се покажа како добар домаќин.Датум: 04.09.2017, 17:03
Статијата е прочитана 3333 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense