| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.04.2017

(ВИДЕО) „Чкембари“ и „Мајмуни“ за првпат на една трибина

За првпат во историјата на пелагониското дерби, фановите на Пелистер и Победа се на една трибина. Засега атмосферата под „Тумбе кафе“ е одлична.Датум: 23.04.2017, 16:15
Статијата е прочитана 13554 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense