| контакт | маркетинг
16.12.2017
Брегалница сака да го склопи некогашниот тим од „свои деца“ за напролет да биде уште посилна
16.12.2017
„Романтичарите“ и „Академците“ се засилуваат од редовите на Пелистер
16.12.2017
Фудбалските работници од Битола ќе се обеди9нат во име на клубот
16.12.2017
Како и секоја година и оваа „Македонски спорт“ спроведе анкета во која тренерите и капитените на прволигашите ги бираат најдобрите во есенскиот дел од сезоната 2017/18
15.12.2017
Станува збор за стоперот Арменд Тачи. Нема да биде изненадување ако Шкендија го договори во зимскиот преоден рок
15.12.2017
Проекциите велат дека на декемвриската листа Македонија ќе го задржи 76 место
15.12.2017
Македонските младински селекции со само една победа се враќаат од Кипар.
15.12.2017
До 11 февруари нашите тимови ќе може да купуваат фудбалери
15.12.2017
Ерменецот Вардан Погосјан не е повеќе фудбалер на клубот од Градски парк
14.12.2017
„Без разлика дали ќе ја прифатам понудата на косовскиот Кек, јас останувам и натаму помошник на селекторот Игор Ангеловски“ ни изјави Џенгис Реџепи
14.12.2017
Двајцата крилни играчи спогодбено ги разкинаа договорите и си заминуваат од Дебар маало.
14.12.2017
Чаирскиот тим го пријави овој терен за играње на натпреварот, откако јасно беше дека на „Чаир“ нема услови за играње после борбата на кал во првенствениот меч
НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense