| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.09.2017

Шкендија е гол - машина (ВИДЕО)

Тетовци попладнево со 5:0 го победија Силекс, претходно го добија Работнички со 6:2. Значи на два меча момците на тренерот Ќатип Османи постигнале дури 11 голови. Шкендија е вистинска гол - машина. Головите на денешниот дуел со Силекс можете да ги видете низ видеото

 Датум: 20.09.2017, 20:55
Статијата е прочитана 2078 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense