| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.08.2017

Реми на обострано задоволство

Работнички и Ренова одиграа без голови 0:0 во првото коло во Првата македонска лига, во меч без многу шанси

Во борбен меч со по една шанса на двете страни, игран на темепратури од 40 степени, Работнички и Ренова си заминуваат со по еден бод. Поради жешкото време двата тима можат да се задоволни со поделениот плен.

РАБОТНИЧКИ - РЕНОВА 0:0

 Датум: 12.08.2017, 18:58
Статијата е прочитана 422 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense