| контакт | маркетинг

18.03.2017

Најмладите со УЕФА Супер купот (ФОТО-ГАЛЕРИЈА)Младите македонски фудбалери имаа можност да се фотографираат со трофејот од УЕФА Супер купот, кој се наоѓа во Скопје

Пред дуелот на освојувачите на Лигата на шампионите и Лигата на Европа во Скопје на 8 август, ФФМ овозможи најмладите да е фотографираат со трофејот. Најмладите, нормално, беа воодушевени.
Датум: 18.03.2017, 13:36
Статијата е прочитана 472 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
25.03.2017
25.03.2017
25.03.2017
25.03.2017
25.03.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense