| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.10.2017

(ФОТО ВЕСТ) Специјален „поздрав“ за Мичка, Спировски и Адеми

Колегите од репрезентацијата специјално ги поздравија помошникот на селекторот, фудбалерот на Ференцварош и повратникот во фудбалот

Убава атмосфера во нашиот репрезентативен табор. Пред почетокот на тренингот репрезентативните колеги ги „поздравија“ со вообичаениот „поздрав“ Милан Илиевски поради тоа што тој во саботата доби принова во семејството, потоа Стефан Спировски заради тоа што правеше веридба и Аријан Адеми поради тоа што по две години се врати во фудбалот.

 

 

 

 

 

 


 Датум: 02.10.2017, 18:55
Статијата е прочитана 3290 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense