| контакт | маркетинг

08.11.2017

Дуелот меѓу Македонија и Швајцарија (У19) низ фотографии

Македонија (У-19) со 2:1 ја победи Швајцарија во првиот меч од квалификацискиот турнир за ЕП што се одржува во Скопје, благодарение на пресвртот што нашите момци го направија во второто полувреме и тоа во период од пет минути. Нашите надежи „експлодираа“ во вториот дел, откако во првиот изгледаа загубено на теренотДатум: 08.11.2017, 16:36
Статијата е прочитана 963 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense