| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.01.2018

Работнички со нов „стајлинг“ напролет

Во Дебар Маало се пофалија со новата гарнитура дресови, кои имаат различен дизајн од колку досега.

РАботнички наскоро ќе замине на базичните подготовки во Анталија, а за таму клубот подготви нов комлет опрема која има различен дизајн одколку досегашниот. Денеска клубот ја имаше и официјалната презентација на новата опрема.Датум: 18.01.2018, 12:34
Статијата е прочитана 1256 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense