| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.02.2017

Тешка повреда на Ковачев

Пех за тимот на Пелистер на мечот против Ботев Пловдив кој во моментов се игра.

Искусниот бугарски интернационалец Мартин Ковачев заработи тешка повреда на раката и беше изнезен од теренот на сред натпревар. Дополнителните прегледи ќе покажат за што точно станува збор и за сериозноста на повредата на Ковачев. Во моментов мечот сеуште се игра, а моменталниот резултат е 1:1.Датум: 01.02.2017, 16:17
Статијата е прочитана 3150 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense