| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.07.2017


Попов со порака до Розенберг: Вардар ќе победи...

На средбата во Струмица меѓу напаѓачот на Малме и екс фудбалерот на Вардар, инаку некогашни соиграчи во ВБА, Попов му кажа на Швеѓанецот дека „црвено - црните“ ќе победатДатум: 18.07.2017, 14:21
Статијата е прочитана 4051 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense