| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.05.2017

Како Пелистер слави (ВИДЕО)

Радоста на теренот потоа продолжи и во соблекувалната

Фудбалерите на Пелистер се новите херои на Битола. По 16 години пауза успеаа да го донесат пехарот од купот на Македонија. Очекувано, радоста на фудбалерите од теренот се префрли и во соблекувалната. Погледнете како изгледа сето тоа.Датум: 17.05.2017, 21:30
Статијата е прочитана 6017 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense