| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.06.2017

(ФОТО) Пелистерци во очекување на денешниот „тест“ со Ботев


Фудбалерите на Пелистер се во Банско, каде вредно тренираат, но имаат време и за кафе пауза. Денеска ќе ја имаат првата контролна средба, ривал им е Ботев, прволигаш од Бугарија. Мечот започнува во 17 часот

 Датум: 18.06.2017, 11:22
Статијата е прочитана 3394 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense