| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.01.2018

Работнички загуби со пресврт

Нашиот тим преку Серџио поведе по половина час, но азербејџанците направија комплетен пресврт

Екипата на Работнички предмалку загуби на првиот пријателски меч во Анталија. Избраниците на тренерот Горан Станковски со минимални 2:1 се поразени од азербејџанскиот тим на Габала. Иако поведоа со голот на бразилецот Серџио уште од првото полувреме сепак, противникот со два гола направи комплетен пресврт.Датум: 24.01.2018, 17:13
Статијата е прочитана 422 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense