| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.08.2017

Миовски е дел од Карабах

Бојан Миовски и официјално во текот на денешниот ден стана дел од тимот на Карабах

Како што ексклузивно објави Македонски Спорт тој и Оливер Стоименовски стана дел од азербејџанскиот клуб, а Стоименвоски во моментов е дел од репрезентацијата до 19. години. Миовски пак веќе е во Азербејџан и беше претставен како ново засилувањеДатум: 31.08.2017, 18:55
Статијата е прочитана 3208 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense