| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.07.2017

Шкендија ги пушти во продажба билетите за дуелот со Тракаи

Тие чинат по 200 денари а може да се набават во фан – шопот на клубот и онлајн преку продажната мрежа на МК Тикетс

Шкендија ги повикува своите фанови на голема поддршка на тимот кој што во четврток во Струмица, ќе ја нагости екипата на Тракаи. Тоа е реванш натпревар од 3. Квалификациско коло во ЛЕ. На првиот меч во Вилнус беше 2:1 за Трака. Тетовци посакуваат полни трибини на стадионот „Младост“ во Струмица.
Инаку од денеска се пуштени во продажба билетите за тој меч. Тие чинат по 200 денари а може да се набават во фан – шопот во Тетово и онлајн преку продажната мрежа на МК Тикетс. Во четврток може да се купат и пред стадионот во Струмица.Датум: 31.07.2017, 19:44
Статијата е прочитана 2880 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense