| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.11.2017

Стојкоски е најдобриот меѓу најдобрите

Кристијан Стојкоски, офанзивецот на Шкупи според „Македонски спорт“ е играчот на 16. коло во македонската Прва фудбалска лигаДатум: 21.11.2017, 10:59
Статијата е прочитана 1735 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
21.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense