| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.05.2017

„Чкембари“ едногласно ја пејат химната на Пелистер (ВИДЕО)

Најверната навивачка група на битолскиот тим во текот на второто полувреме во еден глас ја отпеа химната на клубот

Погледнете како изгледаше тоа.Датум: 17.05.2017, 19:18
Статијата е прочитана 3394 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense