| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.06.2017

Како Лабуништа слави пласман во Втора лига (ФОТО)

По победата над Гоблен со 5:1 и пласманот во Втората лига, на фудбалерите и тренерите на Лабуништа дома им беше приреден величенствен дочек. Стотина луѓе, и стари и млади, ги дочекаа своите херои во центарот на Лабуништа каде се славеше до раните утрински часови

Фотографиите се позајмени од ТВ Спектра од ЛабуништаДатум: 11.06.2017, 12:57
Статијата е прочитана 6992 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense