| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.01.2017

(ВИДЕО) Савиќ стрелаше против Динамо Москва

Душан Савиќ за својот Тобол денеска беше стрелец на пријателскиот меч против екипата на Динамо Москва.

Нашиот интернационалец беше еден од творците во победата од 2:0, со голови постигнати уште во првото полувреме.Датум: 31.01.2017, 22:38
Статијата е прочитана 1500 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense