| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.06.2017

Џенова му нуди 2.5 милиони евра на Стефан

Од вчера и Џенова е во „игра“ за нашиот репрезентативен десен бек

Раководството на Џенова го посакува Стефан Ристовски. Италијанците му нудат 2.5 милиони евра на нашиот репрезентативен бек и моментално фудбалер на Риека. Познато е дека пред неколку денови Стефан Ристовски се поврзуваше со трансфер во Лацио.

 Датум: 23.06.2017, 15:55
Статијата е прочитана 3141 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense