| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.03.2017

(ФОТО) „Фалангата“ со порака: Дојдовме за победа

Македонската репрезентација во Вадуц ќе има поддршка од трибините. „Фалангата“ пристигна на стадионот „Рајнпарк“ и испрати порака до фудбалерите: Дојдовме за победа.Датум: 24.03.2017, 19:25
Статијата е прочитана 881 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense