| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.06.2017

Пелистерци на прошетка низ Банско (ФОТО ВЕСТ)

Вчера дел од слободното попладне, фудбалерите на Пелистер го искористија за прошетка низ Банско, бугарскиот спортско – туристички центар, каде се наоѓаат на подготовки

„Зелените“ утре, со почеток од 17 часот, ги очекува првиот „тест“, ривал е тимот на Ботев, Бугарија.Датум: 17.06.2017, 13:48
Статијата е прочитана 4304 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense